Provox Coming Home

Przybornik Provox Coming Home zawiera produkty i informacje, które znacznie ułatwiają powrót do domu ze szpitala.

Provox Coming Home został opracowany z myślą o potrzebach osób po niedawnej całkowitej laryngektomii.

Dzięki wieloletnim intensywnym badaniom i nieustannym interakcjom z pacjentami wiemy, że powrót do domu ze szpitala może być trudnym procesem. W czasie pierwszych kilku dni, tygodni i miesięcy wiele osób jest bardzo wrażliwych i podatnych na stres emocjonalny, co utrudnia zapamiętywanie informacji dotyczących produktów, których należy używać, a także kiedy i jak je stosować.

Jeśli ten opis odpowiada Twojej sytuacji lub osoby, którą znasz, skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatny przybornik Provox Coming Home.

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o Provox Coming Home?

Podczas prac nad przybornikiem współpracowaliśmy z przedstawicielami personelu medycznego z wiodących ośrodków opieki zdrowotnej i organizacjami zrzeszającymi pacjentów. W zestawie znajdziesz doskonałe połączenie użytecznych produktów i materiałów informacyjnych, dzięki którym łatwiej będzie Ci znieść pierwsze tygodnie po wyjściu ze szpitala i być może pozytywniej spojrzysz na swoje życie po laryngektomii.

Zalety przybornika Provox Coming Home:

Wyjaśnia przeznaczenie poszczególnych produktów.
Zawiera instrukcje ułatwiające wybór produktów.
Prezentuje sposób korzystania z tych produktów.

Provox Coming Home / Provox XtraFlow HME / Provox XtraMoist HME / Provox StabiliBase

Przewidziane zastosowanie wyrobu: Provox Coming Home stanowi zestaw produktów i informacji dla osób świeżo po laryngektomii. Zapewnia wskazówki dotyczące stosowania danego produktu, rehabilitacji oddechowej i pielęgnacji stomy w domu. Zestaw Provox Coming Home jest przeznaczony do stosowania u jednego pacjenta. Zestaw obejmuje produkty przeznaczone do stosowania w dzień i w nocy dla pacjentów po całkowitej laryngektomii.

Przewidziane zastosowanie wyrobu: Kaseta Provox XtraHME (Provox HME XtraFlow oraz Provox HME XtraMoist) jest specjalistycznym urządzeniem jednorazowego użytku, przeznaczonym dla pacjentów oddychających przez tracheostomę. Jest to wymiennik ciepła i wilgoci (ang. heat and moisture exchanger, HME), który ogrzewa i nawilża wdychane powietrze poprzez przekazanie wilgoci i ciepła zatrzymanego w urządzeniu z poprzedniego wydechu. Częściowo przywraca utracony opór oddechowy. Może także ułatwiać mówienie u pacjentów z protezą głosową lub chirurgicznie wytworzoną przetoką głosową.

Przewidziane zastosowanie wyrobu: Plastry Provox (w tym Provox StabiliBase) są plastrami jednorazowymi, przeznaczonymi dla pacjentów po laryngektomii oddychających przez tracheostomę. Plastry przykleja się do skóry wokół tracheostomy w celu zapewnienia mocowania dla elementów systemu Provox HME System. Plastry zawierają adapter i część przylepną z odrywanymi spodnimi warstwami.

Podmiot odpowiedzialny: Coloplast Sp. z o.o.
Producent: Atos Medical AB

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Udostępnij