Menu

Nasza kadra zarządzająca

Dyrektor Generalny

Caroline Vagner Rosenstand

Caroline Vagner Rosenstand dołączyła jako prezes Atos Medical na początku 2022 roku. Caroline pochodzi z firmy Coloplast A/S, gdzie w ciągu ostatnich siedmiu lat zajmowała kilka strategicznych i handlowych stanowisk kierowniczych. Wcześniej przez dziesięć lat pracowała w duńskiej firmie Axcel oraz firmie doradczej w zakresie zarządzania A.T. Kearney. Caroline posiada tytuł magistra ekonomii stosowanej i finansów uzyskany w Kopenhaskiej Szkole Biznesu. W wolnym czasie Caroline lubi spędzać czas z mężem i dwójką dzieci, a także oddawać się swojej pasji, którą jest jazda konna.

Starszy Wiceprezes ds. finansów

John Hansveden

John Hansveden dołączył do Atos Medical w sierpniu 2022 r. jako Starszy Wiceprezes ds. finansów. John przeszedł do Atos Medical z Coloplast, gdzie spędził siedem lat na stanowiskach kierowniczych w obszarze biznesowym, dotyczącym pielęgnacji ran i skóry. Wcześniej spędził osiem lat na stanowiskach związanych z rozwojem korporacyjnym i bankowością inwestycyjną w Sztokholmie i Londynie w Xylem Inc., JEGI CLARITY i Merrill Lynch. John posiada tytuł magistra ekonomii i biznesu ze specjalizacją w finansach, uzyskany w Stockholm School of Economics. Poza pracą John lubi spędzać czas z żoną i trójką dzieci w ich domu w Londynie, a także podróżować do miejsc przyjaznych rodzinie.

Starszy Wiceprezes ds. operacji i jakości

Martin Richardson

Firma Atos Medical szczyci się oferowaniem produktów wysokiej jakości, a Martin Richardson od października 2017 roku zapewnia, byśmy w dalszym ciągu dotrzymywali obietnic. Zanim objął stanowisko Starszego Wiceprezesa ds. operacji i jakości w firmie Atos, przez ponad 5 lat pracował w firmie Baxter International Inc. na wyższych stanowiskach kierowniczych. Przed rozpoczęciem kariery zawodowej Martin uzyskał tytuł magistra inżynierii lądowej oraz licencjata w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem na Uniwersytecie w Lund. Poza pracą Martin lubi spędzać czas z rodziną oraz uprawiać sport, między innymi bieganie i narciarstwo zjazdowe.

Wiceprezes, Główny Radca Prawny, Dział prawny i zgodności z przepisami

Christian Skak Olufsen

Kwestie prawne i dotyczące zachowania zgodności z przepisami w firmie Atos Medical spoczywają w bardzo kompetentnych rękach Christiana Skak Olufsena. Christian uzyskał tytuł magistra prawa na Uniwersytecie w Kopenhadze, a zanim dołączył do firmy Atos Medical w 2016 roku, przez dziesięć lat pracował w firmie Novo Nordisk, a następnie jako niezależny doradca. Kiedy nie jest zajęty utrzymywaniem firmy Atos na właściwym kursie, relaksuje się w towarzystwie żony, trójki dzieci i wnuka. Inną pasją Christiana (poza prawem) jest waltornia — z wielkim zaangażowaniem gra w jednej z kopenhaskich orkiestr społecznych.

Dyrektor Zarządzający, USA

Karen Volz

Karen dołączyła do Atos jako dyrektor finansowy na Amerykę Północną we wrześniu 2019 roku.

Przed dołączeniem do Atos Karen zajmowała kierownicze stanowiska w obszarze finansów, operacji i łańcucha dostaw w firmie Unilever (dobra konsumpcyjne) oraz Rockwell Automation (automatyzacja przemysłowa). Miała szczęście dołączyć do obu firm po przyejęciu nowego działu i była ściśle zaangażowana w ich rozwój i zarządzanie zmianami. Karen posiada tytuł Licencjata z Administracji Biznesowej z Uniwesytetu z Wisconsin.

Obecnie, oprócz zarządzania zmianą, pasjonuje się kierowaniem zespołami o różnych funkcjach w celu osiągania wyników biznesowych i poprawy obsługi klienta.

Najbardziej lubi spędzać czas z mężem i dwójką dorosłych dzieci. Podróże, piesze wędrówki i gotowanie to czas spędzony z rodziną.

Starsza Wiceprezes na region Europy Północnej i Południowej

Pascale Chapuis

Przed podjęciem pracy w firmie Atos Medical w 2018 roku Pascale Chapuis zajmowała różne stanowiska w kilku sektorach branży medycznej. Przez 8 lat pracowała w firmie Johnson and Johnson we franczyzowym dziale zajmującym się cukrzycą jako Dyrektor Zarządzająca francuskiej filii, a wcześniej jako Dyrektor ds. marketingu na region Francji i krajów Beneluksu. Wcześniej przez 15 lat pracowała w firmie Roche Pharma, gdzie zajmowała różne stanowiska w działach marketingu, sprzedaży i analiz biznesowych na rynkach cukrzycy, reumatologii i otyłości. Pascale jest absolwentką Paryskiej Szkoły Biznesu IDRAC i ma tytuł magistra marketingu w branży medycznej Uniwersytetu Medycznego w Paryżu. Pascale należy do sieci przedsiębiorców (CJD Paris), w ramach której udostępnia i omawia wspólne wartości, informacje na temat korzyści płynących z kapitału ludzkiego, sposoby prowadzenia zrównoważonej działalności biznesowej oraz metody wspólnego kształtowania przyszłości firm. Lubi spędzać wolny czas z mężem i trójką dzieci, jeździć na nartach i żeglować.

Starszy Wiceprezes ds. rynków wschodzących

Sune Schmoelker

W 2016 roku Sune Schmoelker rozpoczął pracę w firmie Atos Medical jako Dyrektor Zarządzający ds. rynków wschodzących, a po 5 latach spędzonych w regionie Azji i Pacyfiku wrócił do Skandynawii. W 2019 roku otrzymał awans i jest dziś naszym Starszym Wiceprezesem ds. nowych rynków, gdzie stale poszukuje nowych możliwości rozwoju. Sune uzyskał tytuł magistra w Kopenhaskiej Szkole Biznesu. Pierwszą pracę podjął w The Boston Consulting Group, a następnie dołączył do Chr. Hansen. Kiedy nie podróżuje po najważniejszych rynkach w regionie, z wielkim zaangażowaniem opiekuje się swoimi bliźniakami i gra w tenisa z przyjaciółmi.

Wiceprezes ds. ludzi i kultury

Eva Brike

Eva Brike dołączyła do Atos Medical jako Wiceprezes ds. ludzi i kultury w sierpniu 2022 r. i ma za zadanie pielęgnować naszą zorientowaną na cel i zaangażowaną kulturę organizacyjną. Eva ma bardzo duże doświadczenie w strategicznej i operacyjnej pracy HR i zajmowała kilka wyższych stanowisk HR w różnych globalnych organizacjach, takich jak TFS HealthScience, Resurs Holding i Rosti Group. Eva posiada tytuł licencjata (BSc)z zarządzania zasobami ludzkimi Uniwersytetu w Lund i ma silne zorientowanie oraz prawdziwe zrozumienie ludzi i kultury, jako niezbędnych dla zrównoważonego rozwoju organizacji. Z osobistego punktu widzenia Eva ceni sobie wszelkiego rodzaju zajęcia na świeżym powietrzu i mieszka z rodziną w Lomma na południu Szwecji.

Dyrektor Zarządzający, Niemcy

Stefanie Schmitz

W 2012 roku Stefanie Schmitz dołączyła do Atos Medical jako lider zespołu Key Account Management w Niemczech. Następnie kierowała działem marketingu, po czym awansowała na stanowisko szefa sprzedaży strategicznej. W 2017 roku, Stefanie została awansowana na stanowisko dyrektora sprzedaży w Niemczech i skutecznie podwoiła zespół biznesowy i terenowy. Obecnie Stefanie jest dyrektorem zarządzającym Atos Medical w Niemczech.

Czuje, że praca w Atos Medical daje jej poczucie głębokiego sensu i lubi budzić tą samą pasję u innych. Jako liderka stawia sobie za cel stworzenie środowiska, w którym pracownicy mogą się swobodnie rozwijać. Przed rozpoczęciem kariery w branży technologii medycznych, Stefanie była wykwalifikowaną pielęgniarką anestezjologiczną, a wcześniej przez 10 lat pracowała jako pielęgniarka oddziału intensywnej terapii w niemieckim szpitalu wojskowym BWZK w Koblencji.

Stefanie mieszka niedaleko Koblencji z mężem i synem. Lubi słuchać muzyki i wędrować wśród winnic nad Mozelą.

Udostępnij