Nasza kadra zarządzająca

Dyrektor Generalny

Caroline Vagner Rosenstand

Caroline Vagner Rosenstand dołączyła jako prezes Atos Medical na początku 2022 roku. Caroline pochodzi z firmy Coloplast A/S, gdzie w ciągu ostatnich siedmiu lat zajmowała kilka strategicznych i handlowych stanowisk kierowniczych. Wcześniej przez dziesięć lat pracowała w duńskiej firmie Axcel oraz firmie doradczej w zakresie zarządzania A.T. Kearney. Caroline posiada tytuł magistra ekonomii stosowanej i finansów uzyskany w Kopenhaskiej Szkole Biznesu. W wolnym czasie Caroline lubi spędzać czas z mężem i dwójką dzieci, a także oddawać się swojej pasji, którą jest jazda konna.

Caroline Vagner Rosenstand
John Hansveden
Starszy Wiceprezes ds. finansów

John Hansveden

John Hansveden dołączył do Atos Medical w sierpniu 2022 r. jako Starszy Wiceprezes ds. finansów. John przeszedł do Atos Medical z Coloplast, gdzie spędził siedem lat na stanowiskach kierowniczych w obszarze biznesowym, dotyczącym pielęgnacji ran i skóry. Wcześniej spędził osiem lat na stanowiskach związanych z rozwojem korporacyjnym i bankowością inwestycyjną w Sztokholmie i Londynie w Xylem Inc., JEGI CLARITY i Merrill Lynch. John posiada tytuł magistra ekonomii i biznesu ze specjalizacją w finansach, uzyskany w Stockholm School of Economics. Poza pracą John lubi spędzać czas z żoną i trójką dzieci w ich domu w Londynie, a także podróżować do miejsc przyjaznych rodzinie.

Starszy Wiceprezes ds. operacji i jakości

Martin Richardson

Firma Atos Medical szczyci się oferowaniem produktów wysokiej jakości, a Martin Richardson od października 2017 roku zapewnia, byśmy w dalszym ciągu dotrzymywali obietnic. Zanim objął stanowisko Starszego Wiceprezesa ds. operacji i jakości w firmie Atos, przez ponad 5 lat pracował w firmie Baxter International Inc. na wyższych stanowiskach kierowniczych. Przed rozpoczęciem kariery zawodowej Martin uzyskał tytuł magistra inżynierii lądowej oraz licencjata w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem na Uniwersytecie w Lund. Poza pracą Martin lubi spędzać czas z rodziną oraz uprawiać sport, między innymi bieganie i narciarstwo zjazdowe.

Martin Richardson
Dyrektor Zarządzający, USA

Karen Volz

Karen dołączyła do Atos jako dyrektor finansowy na Amerykę Północną we wrześniu 2019 roku.

Przed dołączeniem do Atos Karen zajmowała kierownicze stanowiska w obszarze finansów, operacji i łańcucha dostaw w firmie Unilever (dobra konsumpcyjne) oraz Rockwell Automation (automatyzacja przemysłowa). Miała szczęście dołączyć do obu firm po przyjęciu nowego działu i była ściśle zaangażowana w ich rozwój i zarządzanie zmianami. Karen posiada tytuł Licencjata z Administracji Biznesowej z Uniwesytetu z Wisconsin.

Obecnie, oprócz zarządzania zmianą, pasjonuje się kierowaniem zespołami o różnych funkcjach w celu osiągania wyników biznesowych i poprawy obsługi klienta.

Najbardziej lubi spędzać czas z mężem i dwójką dorosłych dzieci. Podróże, piesze wędrówki i gotowanie to czas spędzony z rodziną.

Karen Volz
Pascale Chapuis
Starsza Wiceprezes ds. komercjalizacji

Pascale Chapuis

Przed podjęciem pracy w firmie Atos Medical w 2018 roku Pascale Chapuis zajmowała różne stanowiska w kilku sektorach branży medycznej. Przez 8 lat pracowała w firmie Johnson and Johnson we franczyzowym dziale zajmującym się cukrzycą jako Dyrektor Zarządzająca francuskiej filii, a wcześniej jako Dyrektor ds. marketingu na region Francji i krajów Beneluksu. Wcześniej przez 15 lat pracowała w firmie Roche Pharma, gdzie zajmowała różne stanowiska w działach marketingu, sprzedaży i analiz biznesowych na rynkach cukrzycy, reumatologii i otyłości. Pascale jest absolwentką Paryskiej Szkoły Biznesu IDRAC i ma tytuł magistra marketingu w branży medycznej Uniwersytetu Medycznego w Paryżu. Pascale należy do sieci przedsiębiorców (CJD Paris), w ramach której udostępnia i omawia wspólne wartości, informacje na temat korzyści płynących z kapitału ludzkiego, sposoby prowadzenia zrównoważonej działalności biznesowej oraz metody wspólnego kształtowania przyszłości firm. Lubi spędzać wolny czas z mężem i trójką dzieci, jeździć na nartach i żeglować.

Starszy Wiceprezes ds. nowych rynków

Ulrik Hill Christiansen

Ulrik dołączył do Atos Medical we wrześniu 2023 roku jako Starszy Wiceprezes ds. nowych rynków, gdzie nieustannie poszukuje nowych możliwości rozwoju, aby pomóc większej liczbie osób uzyskać dostęp do opieki laryngektomijnej i tracheostomijnej.

Przed dołączeniem do Atos Medical Ulrik spędził ponad 15 lat w naszej firmie macierzystej Coloplast, gdzie zdobył bogate doświadczenie na wielu różnych stanowiskach.

Ulrik mieszka w północnej części Kopenhagi w Danii wraz z żoną i trzema synami. Kiedy nie jest zajęty pracą, lubi spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, słuchać (dużo) muzyki, gotować, kibicować synom podczas ich treningów piłki nożnej i jeździć z nimi na rowerze.

Image
Eva Brike
Wiceprezes ds. ludzi i kultury

Eva Brike

Eva Brike dołączyła do Atos Medical jako Wiceprezes ds. ludzi i kultury w sierpniu 2022 r. i ma za zadanie pielęgnować naszą zorientowaną na cel i zaangażowaną kulturę organizacyjną. Eva ma bardzo duże doświadczenie w strategicznej i operacyjnej pracy HR i zajmowała kilka wyższych stanowisk HR w różnych globalnych organizacjach, takich jak TFS HealthScience, Resurs Holding i Rosti Group. Eva posiada tytuł licencjata (BSc)z zarządzania zasobami ludzkimi Uniwersytetu w Lund i ma silne zorientowanie oraz prawdziwe zrozumienie ludzi i kultury, jako niezbędnych dla zrównoważonego rozwoju organizacji. Z osobistego punktu widzenia Eva ceni sobie wszelkiego rodzaju zajęcia na świeżym powietrzu i mieszka z rodziną w Lomma na południu Szwecji.

Dyrektor Zarządzający, Niemcy

Stefanie Schmitz

W 2012 roku Stefanie Schmitz dołączyła do Atos Medical jako lider zespołu Key Account Management w Niemczech. Następnie kierowała działem marketingu, po czym awansowała na stanowisko szefa sprzedaży strategicznej. W 2017 roku, Stefanie została awansowana na stanowisko dyrektora sprzedaży w Niemczech i skutecznie podwoiła zespół biznesowy i terenowy. Obecnie Stefanie jest dyrektorem zarządzającym Atos Medical w Niemczech.

Czuje, że praca w Atos Medical daje jej poczucie głębokiego sensu i lubi budzić tą samą pasję u innych. Jako liderka stawia sobie za cel stworzenie środowiska, w którym pracownicy mogą się swobodnie rozwijać. Przed rozpoczęciem kariery w branży technologii medycznych, Stefanie była wykwalifikowaną pielęgniarką anestezjologiczną, a wcześniej przez 10 lat pracowała jako pielęgniarka oddziału intensywnej terapii w niemieckim szpitalu wojskowym BWZK w Koblencji.

Stefanie mieszka niedaleko Koblencji z mężem i synem. Lubi słuchać muzyki i wędrować wśród winnic nad Mozelą.

Stefanie Schmitz

Udostępnij