Provox Coming Home

Przybornik Provox Coming Home zawiera produkty i informacje, które znacznie ułatwiają powrót do domu ze szpitala.

Provox Coming Home został opracowany z myślą o potrzebach osób po niedawnej całkowitej laryngektomii.

Dzięki wieloletnim intensywnym badaniom i nieustannym interakcjom z pacjentami wiemy, że powrót do domu ze szpitala może być trudnym procesem. W czasie pierwszych kilku dni, tygodni i miesięcy wiele osób jest bardzo wrażliwych i podatnych na stres emocjonalny, co utrudnia zapamiętywanie informacji dotyczących produktów, których należy używać, a także kiedy i jak je stosować.

Jeśli ten opis odpowiada Twojej sytuacji lub osoby, którą znasz, skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatny przybornik Provox Coming Home.

Chcesz wiedzieć więcej o niezbędniku Provox Coming Home?

Podczas prac nad przybornikiem współpracowaliśmy z przedstawicielami personelu medycznego z wiodących ośrodków opieki zdrowotnej i organizacjami zrzeszającymi pacjentów. W zestawie znajdziesz doskonałe połączenie użytecznych produktów i materiałów informacyjnych, dzięki którym łatwiej będzie Ci znieść pierwsze tygodnie po wyjściu ze szpitala i być może pozytywniej spojrzysz na swoje życie po laryngektomii.

Zalety Provox Coming Home:

  • wyjaśnia przeznaczenie poszczególnych produktów
  • zawiera instrukcje ułatwiające wybór produktów
  • prezentuje sposób korzystania z tych produktów

Provox Coming Home

Przewidziane zastosowanie wyrobu: Provox Coming Home stanowi zestaw produktów i informacji dla osób świeżo po laryngektomii. Zapewnia wskazówki dotyczące stosowania danego produktu, rehabilitacji oddechowej i pielęgnacji stomy w domu. Zestaw Provox Coming Home jest przeznaczony do stosowania u jednego pacjenta. Zestaw obejmuje produkty przeznaczone do stosowania w dzień i w nocy dla pacjentów po całkowitej laryngektomii.

Podmiot odpowiedzialny: Coloplast Sp. z o.o.
Producent: Atos Medical AB

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Udostępnij