Szukaj
close

Witamy w firmie Atos Medical

Proszę wybrać swój kraj

Polska
Europe
Belgique (Français)
België (Nederlands)
Danmark
Deutschland
España
France
Italia
Nederland
Norge
Polska
Portugal
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Suomi
Sverige
UK (English)
Asia
中文(大中華)
日本語 (Japan)
Americas
Brazil
Canada (English)
Canada (French)
USA (English)
Oceania
Australia (English)
New Zealand (English)
Other
International
Potwierdź swój wybór
  • Twój kraj :Polska

Nowy wymiennik HME do stosowania na noc

Z nowym wymiennikiem ciepła i wilgoci Provox Luna do stosowania na noc będziesz mógł cieszyć się z każdego kolejnego dnia.

Wszyscy wiemy, że dobrze przespana noc to podstawa, aby cieszyć się dobrym samopoczuciem w dzień.  Stosowanie wymiennika Provox Luna w ciągu nocy zapewni Ci komfortowy sen, odpowiednią pielęgnację skóry wokół stomy oraz lepszą pracę płuc, dzięki czemu obudzisz się rano wyspanym, wypoczętym, z energią do życia kolejnego dnia.

Będziesz mógł wybrać się na spacer, na zakupy, aktywnie spędzać czas, pracować w ogrodzie i wykonywać wiele innych rzeczy, które sprawiają Ci przyjemność. Stosowanie wymiennika zmniejszy jednocześnie wydzielanie śluzu i kaszel oraz możliwe zaczerwienienie i podrażnienia skóry wokół stomy.

To jest właśnie Provox Luna

Miękki i gładki w dotyku materiał zapewnia komfortowy sen.

Zawartość hydrożelu w plastrze łagodzi podrażnienia skóry i działa ochładzająco.

Doskonałe właściwości nawilżające w porównaniu do innych wymienników HME.

Mały opór oddechowy ułatwiający oddychanie w nocy.

Boczne otwory chroniące przed zablokowaniem przepływu powietrza podczas snu.

Komfortowy sen

Kiedy idziesz spać zakładasz zwykle miękkie i wygodne rzeczy. W przypadku stomii należy również zapewnić jej jak najbardziej komfortowe warunki. Nic nie powinno stanąć na drodze dobrze przespanej nocy.

Aby zapewnić maksymalny komfort podczas snu, wymiennik Provox Luna został wykonany z silikonu. Jest on miękki, biały i delikatny w dotyku. Jeśli przypadkowo ubranie lub pościel zasłoni wieczko wymiennika, dwa wykonane z boku otwory zapewnią dalej swobodne oddychanie.

Plaster Luna Adhesive jest miękki i delikatny dla skóry. Kołnierz plastra jest mniejszy i bardziej delikatny, co gwarantuje wygodę, niezależnie od pozycji, którą przybierasz w czasie spania.

„Wreszcie mogłem łatwiej zasypiać. Plaster Luna był bardziej delikatny i nie powodował poczucia dyskomfortu.”

– Użytkownik z USA

Pielęgnacja skóry

Od czasu do czasu możesz doświadczać podrażnienia, zaczerwienienia i bolesności skóry. W takiej sytuacji powinieneś rozważyć używanie delikatniejszych plastrów, które pomogą w pielęgnacji skóry w nocy.

Podczas snu plaster Luna Adhesive łagodzi podrażnienia skóry, aby ułatwić mocowanie plastra i wymiennika HME następnego dnia.

Plaster Luna Adhesive zawiera hydrożel, który jest powszechnie stosowany w pielęgnacji skóry i ran. Hydrożel wykazuje działanie chłodzące i kojące.

„Po zdjęciu plastra rano, okazało się, że większa część podrażnień zniknęła. I to już po dwóch nocach stosowania. Skóra powróciła do swojego normalnego stanu bez używania żadnych dodatkowych specyfików.”

– Użytkownik z USA

Poprawa funkcjonowania płuc

Zdrowe i silne płuca pozwolą Ci cieszyć się czasem spędzonym z innymi, być bardziej aktywnym i robić wiele rzeczy, które sprawiają Ci przyjemność.

Stosowanie wymiennika HME Luna korzystnie wpływa na poprawę stanu i funkcjonowania płuc. Dzięki niemu powietrze, którym oddychasz zawiera więcej wilgoci, a tym samym zmniejsza objawy kaszlu. Wymiennik Luna zapewnia znacznie lepsze nawilżanie powietrza w porównaniu do innych HME i ma niski opór oddechowy, umożliwiając użytkownikowi swobodniejsze oddychanie.

Wiele osób stosujących wymiennik HME w ciągu dnia i w nocy odczuwa istotną poprawę stanu zdrowia i lepsze samopoczucie. Łatwiejsze jest wychodzenie na spacery, na zakupy, odwiedzanie przyjaciół czy uprawianie sportu.

„Teraz mogę stosować wymiennik nawet w nocy”

– Użytkownik z Wielkiej Brytanii

Dowiedz się więcej o wymienniku Provox Luna

Kliknij tutaj

Zamów darmowe próbki

Proszę o przesłanie próbek