Szukaj
  • Szukaj
  • Kontakt
Nowy wymiennik HME do stosowania na noc

Z nowym wymiennikiem ciepła i wilgoci Provox Luna do stosowania na noc będziesz mógł cieszyć się z każdego kolejnego dnia.

Wszyscy wiemy, że dobrze przespana noc to podstawa, aby cieszyć się dobrym samopoczuciem w dzień.  Stosowanie wymiennika Provox Luna w ciągu nocy zapewni Ci komfortowy sen, odpowiednią pielęgnację skóry wokół stomy oraz lepszą pracę płuc, dzięki czemu obudzisz się rano wyspanym, wypoczętym, z energią do życia kolejnego dnia.

Będziesz mógł wybrać się na spacer, na zakupy, aktywnie spędzać czas, pracować w ogrodzie i wykonywać wiele innych rzeczy, które sprawiają Ci przyjemność. Stosowanie wymiennika zmniejszy jednocześnie wydzielanie śluzu i kaszel oraz możliwe zaczerwienienie i podrażnienia skóry wokół stomy.

To jest właśnie Provox Luna
  • Miękki i gładki w dotyku materiał zapewnia komfortowy sen
  • Zawartość hydrożelu łagodzi podrażnienia skóry i działa ochładzająco
  • Doskonałe właściwości nawilżające w porównaniu do innych wymienników HME*
  • Mały opór oddechowy ułatwiający oddychanie w nocy
  • Boczne otwory chroniące przed zablokowaniem przepływu przez wymiennik podczas snu

*Szczegółowe dane w pliku

Zapytanie o darmową próbkę wymiennika Provox Luna
Wyślij zapytanie
Komfortowy sen

Kiedy idziesz spać zakładasz zwykle miękkie i wygodne rzeczy. W przypadku stomii należy również zapewnić jej jak najbardziej komfortowe warunki. Nic nie powinno stanąć na drodze dobrze przespanej nocy.

Aby zapewnić maksymalny komfort podczas snu, wymiennik Provox Luna został wykonany z silikonu. Jest on miękki, biały i delikatny w dotyku. Jeśli przypadkowo ubranie lub pościel zasłoni wieczko wymiennika, dwa wykonane z boku otwory zapewnią dalej swobodne oddychanie.

Plaster Luna Adhesive jest miękki i delikatny dla skóry, aby zapewnić Ci pełen komfort podczas snu. Wieczko wymiennika jest mniejsze i bardziej miękkie, gwarantując wygodę, niezależnie od pozycji, którą przybierasz w czasie spania.

 

„Wreszcie mogłem łatwiej zasypiać. Plaster Luna był bardziej delikatny i nie zapewniał poczucia dyskomfortu.”

– Użytkownik z USA

Pielęgnacja skóry

Od czasu do czasu możesz doświadczać podrażnienia, zaczerwienienia i bolesności skóry. W takiej sytuacji powinieneś rozważyć używanie delikatniejszych plastrów, które pomogą w pielęgnacji skóry w nocy.

Podczas snu plaster Luna Adhesive łagodzi podrażnienia skóry, aby umożliwić mocowanie plastra i wymiennika HME następnego dnia.

Plaster Luna Adhesive zawiera hydrożel, który jest powszechnie stosowany w pielęgnacji skóry i ran. Hydrożel wykazuje działanie ochładzające i kojące.

 

„Po zdjęciu plastra rano, okazało się, że większa część podrażnień zniknęła. I to już po dwóch nocach stosowania. Skóra powróciła do swojego normalnego stanu bez używania żadnych dodatkowych specyfików.”

– Użytkownik z USA

Poprawa funkcjonowania płuc

Zdrowe i silne płuca pozwolą Ci cieszyć się czasem spędzonym z innymi, być bardziej aktywnym i wykonywać wiele innych rzeczy, które sprawiają Ci przyjemność.

Stosowanie wymiennika HME Luna korzystnie wpływa na poprawę stanu i funkcjonowania płuc. Dzięki niemu powietrze, którym oddychasz zawiera więcej wilgoci, a tym samym zmniejsza objawy kaszlu. Wymiennik Luna zapewnia znacznie lepsze nawilżanie powietrza w porównaniu do innych HME i ma niski opór oddechowy, umożliwiając użytkownikowi swobodniejsze oddychanie.

Wiele osób stosujących wymiennik HME w ciągu dnia i w nocy odczuwa istotną poprawę stanu zdrowia i lepsze samopoczucie. Łatwiejsze jest wychodzenie na spacery, na zakupy, odwiedzanie przyjaciół czy uprawianie sportu.

 

„Teraz mogę stosować wymiennik nawet w nocy”

– Użytkownik z Wielkiej Brytanii

Dowiedz się więcej o wymienniku Provox Luna