Szukaj
close

Witamy w firmie Atos Medical

Proszę wybrać swój kraj

Polska
Europe
Belgique (Français)
België (Nederlands)
Danmark
Deutschland
España
France
Italia
Nederland
Norge
Polska
Portugal
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Suomi
Sverige
UK (English)
Asia
中文(大中華)
日本語 (Japan)
America
Brazil
Canada (English)
Canada (French)
USA (English)
Oceania
Australia (English)
New Zealand (English)
Other
International
Potwierdź swój wybór
  • Twój kraj :Polska

Atos Medical — dostawca produktów Provox

Od czasu wprowadzenia na rynek pierwszej protezy głosowej ponad 30 lat temu firma Atos Medical stała się światowym liderem w zakresie opieki nad pacjentami po laryngektomii, który produkuje i sprzedaje produkty Provox.

Provox

Marka Provox oferuje szeroką gamę wysokiej jakości wyrobów do rehabilitacji głosu i płuc. Te wyroby są podzielone na trzy główne grupy: protezy głosowe używane do mówienia, wymienniki ciepła i wilgoci (ang. Heat and Moisture Exchanger, HME) do oddychania, a także plastry i inne wyroby mocujące. Dostępne są również dodatkowe akcesoria Provox firmy Atos Medical dla każdej grupy produktów oraz wiele wyrobów do mówienia bez użycia rąk.

Masz możliwość wyboru kombinacji produktów odpowiednich do Twoich potrzeb, po konsultacji ze swoim lekarzem.

Protezy głosowe Provox

Najszybszą drogą do odzyskania głosu jest korzystanie z protezy głosowej. Tysiące osób, które przeszły całkowitą laryngektomię, polega na protezach głosowych Provox umożliwiających bardziej naturalne mówienie. Są to odporne i niezawodne urządzenia, których konserwacja jest nieskomplikowana.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat protez głosowych Provox?

Zadzwoń do mnie

Wymienniki HME Provox

Wymiennik HME Provox spoczywa na stomie, co pozwala na oddychanie za jego pośrednictwem. Pozwala to ograniczyć kaszel i wytwarzanie śluzu, a także łagodzi podrażnienie tchawicy.

Portfolio Provox obejmuje różne wymienniki HME

Dowiedz się więcej

Plastry Provox

Plastry Provox stanowią najbardziej typowy i najwygodniejszy sposób mocowania wymiennika HME z przodu stomy. Dostępne są różne plastry, dzięki czemu każdy znajdzie najbardziej odpowiednie dla siebie.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat różnych plastrów Provox?

Zadzwoń do mnie

Provox FreeHands

Mówienie bez użycia rąk jest pragnieniem odczuwanym przez niemal wszystkie osoby po laryngektomii. Provox FreeHands FlexiVoice to nasz najpopularniejszym produkt do mówienia bez użycia rąk.