Szukaj
Bezpłatne próbki produktów

Najlepsze akcesoria dla osób po laryngektomii są zależne od ich stylu życia i preferencji osobistych. Jeśli interesują Cię nasze nowe produkty i chcesz je wypróbować przed zakupem, z przyjemnością udostępnimy Ci bezpłatne próbki produktów.

Oddychanie

Wymiennik ciepła i wilgoci (ang. Heat and Moisture Exchanger, HME) zapewnia rehabilitację płucną oraz pomaga ograniczyć kaszel, wytwarzanie śluzu i częstotliwość zakażeń dróg oddechowych. Jego główną funkcją jest nawilżanie i ogrzewanie wdychanego powietrza. Wymiennik musi być zmieniany codziennie w zależności od potrzeb i sytuacji.

Do mocowania wymiennika HME do stomy używa się plastra. Dostępne są plastry o różnych kształtach i przylepnościach pozwalające na zaspokojenie indywidualnych potrzeb użytkowników. Plastry są zwykle wymieniane raz dziennie.

Znajdź interesujący Cię produkt
Pielęgnacja

Akcesoria są używane codziennie. Portfolio produktów Provox obejmuje różne chusteczki używane do czyszczenia i ochrony skóry wokół stomy, a także ułatwiające zdejmowania plastra. Dostępne są również akcesoria przeznaczone do czyszczenia i konserwacji protez głosowych, takie jak Provox Brush i Provox Flush.

Mówienie bez użycia rąk

Mówienie bez użycia rąk jest pragnieniem odczuwanym przez wszystkich po laryngektomii. Mając możliwość gestykulowania, będziesz czuć się pewniej podczas rozmowy z innymi ludźmi. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o jakimkolwiek produkcie Provox, wypełnij formularz kontaktowy tutaj. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Czy chcesz mówić bez użycia rąk? Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami