Szukaj
  • Szukaj
  • Kontakt
Informacyjna karta bezpieczeństwa

Nasza specjalnie zaprojektowana informacyjna karta bezpieczeństwa zapewnia Tobie i Twoim bliskim dodatkowe poczucie bezpieczeństwa w razie nieoczekiwanego wypadku.

Pomyśl przez chwilę, co by się stało, gdyby nagle podczas spaceru wystąpiły u Ciebie problemy z oddychaniem — co mógłby zrobić przypadkowy przechodzień? Nie każdy wie, jak pomóc.

Pomóż potencjalnym ratownikom — noś w portfelu informacyjną kartę bezpieczeństwa, aby wyeliminować wszelkie niewiadome w takich sytuacjach. Dzięki karcie masz pod ręką właściwe informacje, które zwiększają szanse na uzyskanie potrzebnej pomocy przed przyjazdem wyszkolonego specjalisty medycznego. Ta karta może uratować Ci życie.

Jak uzyskać kartę

Aby uzyskać bezpłatną informacyjną kartę bezpieczeństwa firmy Atos Medical, wypełnij formularz kontaktowy tutaj. Wyślemy do Ciebie kartę tak szybko, jak to będzie możliwe.

Proszę o przesłanie mi bezpłatnej informacyjnej karty bezpieczeństwa
Prześlij formularz

Zastrzeżenie

Niniejsza karta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie jest przeznaczona do uzyskiwania porady medycznej ani rozpoznania medycznego. Przedstawione informacje nie zastępują porad lekarza ani ratownika medycznego.