Szukaj
Dowody kliniczne

Uzyskiwane dowody kliniczne potwierdzają, że produkty Atos Medical są skuteczne i bezpieczne w użytkowaniu. Na przestrzeni wielu lat zostało przeprowadzonych  szereg badań naszych produktów i z dumą możemy stwierdzić, że uzyskane dane potwierdzają przewagę naszych wyrobów nad konkurencją.

Nieustannie inicjujemy lub bierzemy udział w badaniach klinicznych prowadzonych na całym świecie. Jest to możliwe dzięki naszej ścisłej współpracy z otolaryngologami i pacjentami. Weźmy na przykład nasze protezy głosowe Provox dla osób laryngektomowanych. System Provox już od momentu wprowadzenia odniósł olbrzymi sukces, który potwierdza długa lista zweryfikowanej dokumentacji klinicznej.

Otrzymuj najnowsze wiadomości o laryngektomii bezpośrednio na swój adres e-mail
Zapisz się
Przeglądy literatury

Aby uzyskać szczegółowe informacje o wszystkich istotnych publikacjach dotyczących wymienników HME, protez głosowych czy systemu TheraBite, możesz skorzystać z naszych przeglądów literatury branżowej. Przeglądy są aktualizowane corocznie. Poniżej znajduje się link do jednego z naszych przeglądów literatury, który można pobrać bezpłatnie.

Rehabilitacja płuc
  • Funkcja oddychania przez tracheostomę
  • Korzyści z używania wymienników HME
  • Efekty kliniczne
  • Filtracja
  • Metody mocowania
Pobierz
Wykazy dowodów klinicznych

Wykazy dowodów klinicznych to dokumenty dotyczące wybranego zagadnienia, które opisują i podsumowują najistotniejszą, związaną z tym zagadnieniem literaturę. Pobierz jeden z dokumentów z naszego wykazu dowodów klinicznych dostępnego pod poniższym linkiem. Pobieranie jest całkowicie bezpłatne!

Refluks
  • Częstość występowania objawów refluksu u osób laryngektomowanych
  • Objawy i leczenie refluksu u osób laryngektomowanych
Pobierz