Szukaj
close

Witamy w firmie Atos Medical

Proszę wybrać swój kraj

Polska
Europe
Belgique (Français)
België (Nederlands)
Danmark
Deutschland
España
France
Italia
Nederland
Norge
Polska
Portugal
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Suomi
Sverige
UK (English)
Asia
中文(大中華)
日本語 (Japan)
Americas
Brazil
Canada (English)
Canada (French)
USA (English)
Oceania
Australia (English)
New Zealand (English)
Other
International
Potwierdź swój wybór
  • Twój kraj :Polska

Bezpłatne próbki produktów

Szanowni Państwo,

Witamy w gronie użytkowników produktów firmy Atos.

Właściwe dobranie odpowiednich akcesoriów dla osób po laryngektomii jest zależne od ich stylu życia i preferencji osobistych. Jeśli interesują Cię nasze nowe produkty i chcesz je wypróbować przed zakupem, z przyjemnością udostępnimy Ci bezpłatne próbki produktów.

W tym celu należy przystąpić do programu opieki pacjenta. Wystarczy pobrać załączony formularz rejestracyjny  zapoznać się z informacjami odnośnie ochrony danych osobowych (RODO) wypełnić jego dolną część i odesłać do Nas listownie za pośrednictwem Poczty Polskiej lub przesłać skan na adres mailowy info.pl@atosmedical.pl.

 

Program ten jest całkowicie darmowy a w podziękowaniu mają Państwo możliwość otrzymania wybranych przez Siebie  bezpłatynych próbek.

Program opieki pacjenta

Dołączając do naszej społeczności w Polsce, otrzymują Państwo  możliwość skorzystania z:

  • wsparcia naszego Działu Obsługi Klienta – przekazania wskazówek na temat użytkowania produktów i upewnienia się, czy wszystko jest w porządku;
  • zaproszeń na spotkania i wydarzenia skierowane do użytkowników naszych produktów;
  • wyłącznego dostępu do innowacyjnych produktów oraz najnowszych wprowadzanych na rynek wyrobów;
  • zniżek i bezpłatnych próbek produktów;
  • indywidualnych ofert produktowych;
  • pomocy w znalezieniu specjalisty, który pomoże nauczyć Cię ponownie mówić;
  • możliwości otrzymania bezpłatnej karty bezpieczeństwa oraz silikonowej opaski na rękę.

 

  • FORMULARZ REJESTRACYJNY
Pobierz

Oddychanie

Wymiennik ciepła i wilgoci (ang. Heat and Moisture Exchanger, HME) zapewnia rehabilitację płuc oraz pomaga ograniczyć kaszel, wytwarzanie śluzu i częstotliwość zakażeń dróg oddechowych. Jego główną funkcją jest nawilżanie i ogrzewanie wdychanego powietrza. Wymiennik musi być zmieniany minimum raz dziennie.

Do mocowania wymiennika HME do stomy używa się plastra. Dostępne są plastry o różnych kształtach i przylepnościach pozwalające na zaspokojenie indywidualnych potrzeb użytkowników. Plastry są zwykle wymieniane raz dziennie.

Dla osób chcących korzystać z wymienników HME, które z różnych przyczyn nie mogą stosować plastrów, oferujemy różnego rodzaju rurki LaryTube lub LaryButton.

Znajdź interesujący Cię produkt

Pielęgnacja

Portfolio produktów Provox obejmuje chusteczki używane do czyszczenia i ochrony skóry wokół stomy, a także ułatwiające zdejmowania plastra. Dostępne są również akcesoria przeznaczone do czyszczenia i konserwacji protez głosowych, takie jak Provox Brush i Provox Flush oraz sprzęty pomagające zadbać o rurki LaryTube lub LaryButton.

Znajdź interesujący Cię produkt

Mówienie bez użycia rąk

Mówienie bez użycia rąk jest pragnieniem odczuwanym przez wszystkich po laryngektomii. Mając możliwość gestykulowania, będziesz czuć się pewniej podczas rozmowy.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o jakimkolwiek produkcie Provox, wypełnij formularz kontaktowy tutaj. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Znajdź interesujący Cię produkt