Szukaj
close

Witamy w firmie Atos Medical

Proszę wybrać swój kraj

Polska
Europe
Belgique (Français)
België (Nederlands)
Danmark
Deutschland
España
France
Italia
Nederland
Norge
Polska
Portugal
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Suomi
Sverige
UK (English)
Asia
中文(大中華)
日本語 (Japan)
Americas
Brazil
Canada (English)
Canada (French)
USA (English)
Oceania
Australia (English)
New Zealand (English)
Other
International
Potwierdź swój wybór
  • Twój kraj :Polska

Zasady etyczne i compliance

Firma Atos Medical oferuje rozwiązania i technologie dla osób, którzy oddychają przez stomę, oparte na wieloletnim doświadczeniu oraz dogłębnym zrozumieniu potrzeb użytkowników naszych produktów. Działamy zawsze zgodnie z naszymi wartościami: słuchamy – koncentrujemy się – angażujemy się – inspirujemy.

Nasze wartości

Kliknij tutaj

Musimy utrzymywać relacje z naszymi interesariuszami, angażować ich w nasze działania, a także wspierać i pomagać użytkownikom końcowym naszych produktów. Bez względu na to z kim wchodzimy w interakcje – z naszymi użytkownikami, współpracownikami, pracownikami ochrony zdrowia czy partnerami biznesowymi – szacunek i uczciwość są podstawą wszystkich naszych działań.

Oddajemy głos naszym wspólnym wartościom: postępowaniu zgodnie z zasadami

Nasz kodeks postępowania stanowi fundament, na którym oparte są nasze standardy etycznego i odpowiedzialnego postępowania. To drogowskaz w naszych codziennych działaniach i cała nasza kadra zarządzająca, wszyscy pracownicy oraz osoby podejmujące działania w naszym imieniu, są zobowiązane do przestrzegania postanowień tego kodeksu, jak również obowiązującego prawa.

Nasz kodeks postępowania

Kliknij tutaj

Powiedz o tym głośno!

W firmie Atos Medical bardzo poważnie traktujemy wszelkie naruszenia naszego Kodeksu Postępowania. Zachęcamy wszystkich do mówienia o tym głośno i wymagamy od naszej kadry kierowniczej prowadzenia otwartego dialogu z pracownikami, na temat zasad etyki i udzielania czytelnych wytycznych w kwestiach rodzących wątpliwości.

Jeśli masz wątpliwości dotyczące zasad etyki i compliance powiedz o tym głośno. Udaj się do swojego przełożonego lub do pracownika ds. compliance. Pamiętaj, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za utrzymywanie naszej dobrej reputacji i naszych wysokich standardów etycznych. Nasi pracownicy i interesariusze mogą również korzystać z naszej infolinii Speak Up.

 

Kontakt z działem ds. compliance:
Email: compliance@atosmedical.com
Tel.: +46 415 169 72