Szukaj
close

Witamy w firmie Atos Medical

Proszę wybrać swój kraj

Polska
Europe
Belgique (Français)
België (Nederlands)
Danmark
Deutschland
España
France
Italia
Nederland
Norge
Polska
Portugal
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Suomi
Sverige
UK (English)
węgierski
Asia
中文(大中華)
日本語 (Japan)
Americas
Brazil
Canada (English)
Canada (French)
USA (English)
Oceania
Australia (English)
New Zealand (English)
Other
International
Potwierdź swój wybór
  • Twój kraj :Polska

O nas

Firma Atos Medical oferuje rozwiązania i technologie dla osób, którzy oddychają przez stomę, oparte na wieloletnim doświadczeniu oraz dogłębnym zrozumieniu potrzeb użytkowników naszych produktów.

Od momentu wprowadzenia 30 lat temu pierwszej protezy głosowej Provox, firma Atos Medical stała się światowym liderem w produkcji wyrobów do rehabilitacji osób po laryngektomii.

Nasze zaangażowanie i specjalizacja w tej dziedzinie, pozwoliły nam dokładnie poznać potrzeby naszych klientów. Ta wiedza napędza nasze procesy innowacyjne. Jesteśmy dumni z ciągłego wprowadzania kolejnych rozwiązań dla naszych użytkowników.

W ciągu ostatnich 30 lat z naszych wyrobów skorzystało ponad 70 tysięcy osób po laryngektomii w ponad 70 krajach. Nasza kompleksowa oferta wyrobów dla laryngektomowanych obejmuje szerokie portfolio urządzeń Provox do rehabilitacji głosu i płuc. Szeroka gama wysokiej jakości produktów Provox pozwala na dobór odpowiednich rozwiązań dla każdego użytkownika.

Atos Medical rozumie, że bycie liderem w dziedzinie rehabilitacji osób po laryngektomii to coś więcej niż tylko ciągły rozwój produktów. Integralną częścią naszej działalności jest wspieranie badań klinicznych oraz edukacja pracowników ochrony zdrowia i użytkowników. Nasze produkty są wzmiankowane w ponad 150 zweryfikowanych publikacjach naukowych. Każdego roku wspieramy i organizujemy setki konferencji oraz programów edukacyjnych.

Jesteśmy dumni z naszej historii i naszych dokonań. Będziemy nadal wsłuchiwać się w potrzeby naszych użytkowników i oferować im najlepsze produkty, usługi i edukację w zakresie opieki i pielęgnacji osób laryngektomowanych.