Szukaj
close

Witamy w firmie Atos Medical

Proszę wybrać swój kraj

Polska
Europe
Belgique (Français)
België (Nederlands)
Danmark
Deutschland
España
France
Italia
Nederland
Norge
Polska
Portugal
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Suomi
Sverige
UK (English)
Asia
中文(大中華)
日本語 (Japan)
Americas
Brazil
Canada (English)
Canada (French)
USA (English)
Oceania
Australia (English)
New Zealand (English)
Other
International
Potwierdź swój wybór
  • Twój kraj :Polska

Nasze główne lokalizacje

Nasze oddziały są rozsiane po różnych zakątkach świata, od amerykańskiego stanu Wisconsin na zachodzie po Sydney na wschodzie. Oto kilka wybranych lokalizacji.

Centrala firmy Atos Medical, Malmö, Szwecja

 

Nasze biuro w Hyllie na obrzeżach Malmö, w południowej części Szwecji zostało otwarte jesienią 2015 roku. Obecnie pracuje w nim na stałe 50 osób, w tym większość globalnego zespołu kierowniczego. To właśnie w Hyllie pracuje większość osób na stanowiskach globalnych i tam organizujemy ogólnoświatowe spotkania oraz wydarzenia. Jest to wspaniałe i aktywne środowisko, w którym współpracują ze sobą przedstawiciele wielu narodowości, dostarczając rozwiązania naszym oddziałom w różnych krajach.

Fabryka oraz zakład badawczo-rozwojowy firmy Atos Medical, Hörby, Szwecja

 

Jest to nasz główny zakład produkcyjny, zlokalizowany bardzo blisko Lyby, gdzie w 1986 roku bracia Gert i Jan-Ove Persson założyli firmę Atos Medical. Dziś nadal mamy tu światowej klasy centrum badań i rozwoju, nowoczesne pomieszczenia oraz zakład produkcyjny.
Obecnie na terenie zakładu w Hörby, gdzie panuje naprawdę przyjazna i swobodna atmosfera, pracuje około 120 osób. Znajdujące się tu światowej klasy centrum badań i rozwoju w całości koncentruje się na metodach wprowadzania innowacji na rynek. Usytuowany w Hörby zakład produkcyjny jest sercem naszej działalności, gwarantując produkcję naszych wyrobów i dostarczanie ich na wszystkie rynki globalne.

 

Atos Medical US, New Berlin, Wisconsin, Stany Zjednoczone

 

Oddział Atos Medical US został otwarty w rejonie Milwaukee w 2000. Zatrudnia on 150 wspaniałych pracowników obsługujących naszych klientów ze wszystkich 50 stanów USA. Biuro w miejscowości New Berlin (Wisconsin), położonej nieco na zachód od Milwaukee, jest przeznaczone dla gości z terenu Stanów Zjednoczonych, natomiast osoby z innych krajów przyjmujemy w dogodniej ulokowanym biurze, zlokalizowanym na północy od Chicago (Illinois).

Główne stanowiska ulokowane w biurze w New Berlin to rozbudowany zespół obsługi klienta, centrum dystrybucji, a także działy wsparcia, takie jak dział finansów i dział marketingu.

Atos Medical UK, Nottingham, Wielka Brytania

 

Firma Atos Medical działa w Wielkiej Brytanii od 2015 roku. Lokalizacją firmy jest Nottingham. Stąd właśnie dostarczamy nasze produkty na cały teren Wielkiej Brytanii. Biuro znajduje się w pobliżu centrum Nottingham, które jest kreatywnym, prężnie rozwijającym się miastem. W Atos Medical UK pracuje około 70 osób w różnych zespołach, m.in. w dziale obsługi klienta, dziale opieki, dziale sprzedaży terenowej, magazynie i na innych stanowiskach pomocniczych.

 

Atos Medical Germany, Troisdorf, Niemcy

 

Biuro w Troisdorfie zostało otwarte w 2009 roku. W 2018 roku sfinalizowaliśmy przejęcie spółki Heimomed Heinze GmbH und Co. KG, co umocniło nas na pozycji lidera na rynku niemieckim. W tym samym roku powołano region D/A/CH (obejmujący Niemcy, Austrię i Szwajcarię) z siedzibą w Troisdorf. Obecnie w regionie D/A/CH pracuje na stałe 195 osób, z czego większość w naszym biurze w Troisdorf.

 

Atos Medical Benelux, Zoetermeer, Holandia

 

Firma Atos Medical działa w Holandii i Belgii od 2004 roku, a na początku 2018 roku utworzono połączony oddział Atos Medical Benelux. Jego siedziba znajduje się w miasteczku Zoetermeer położonym niedaleko Hagi (Holandia). W Atos Medical Benelux pracuje około 45 osób w takich zespołach, jak dział obsługi klienta, zespół pielęgniarski, dział sprzedaży terenowej, magazyn i zespoły pomocnicze. Znajduje się tu bardzo przestronne, nowoczesne biuro, w którym panuje przyjazna i swobodna atmosfera.

 

Atos Medical Brazil, São Paulo, Brazylia

 

Oddział Atos Medical Brazil oferuje nasze produkty od 2008 roku. Pierwszą filię w São Paulo otworzyliśmy w 2014 roku. Nasz oddział w Brazylii dynamicznie się rozwija; jesteśmy jedyną firmą oferującą produkty do rehabilitacji pacjentów po całkowitej laryngektomii na terenie kraju, realizujemy również kompleksowy kliniczny program edukacyjny dla personelu lekarskiego i pielęgniarskiego w terenie, aby wspierać naszych pacjentów w przestrzeganiu zasad. Ponadto organizujemy wydarzenia dla pacjentów mające na celu upowszechnianie wiedzy na temat optymalnej pielęgnacji. Nasz personel w Brazylii liczy ponad 40 bardzo zaangażowanych pracowników, gotowych służyć naszym klientom i całemu społeczeństwu. Nasze nowe biuro znajduje się w dzielnicy Vila Olímpia w mieście São Paulo — gospodarczym ośrodku Brazylii, na terenie bardzo ruchliwego i łatwo dostępnego centrum biznesowego.