Szukaj
close

Witamy w firmie Atos Medical

Proszę wybrać swój kraj

Polska
Europe
Belgique (Français)
België (Nederlands)
Danmark
Deutschland
España
France
Italia
Nederland
Norge
Polska
Portugal
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Suomi
Sverige
UK (English)
Asia
中文(大中華)
日本語 (Japan)
America
Brazil
Canada (English)
Canada (French)
USA (English)
Oceania
Australia (English)
New Zealand (English)
Other
International
Potwierdź swój wybór
  • Twój kraj :Polska

Akcjonariat

Od 2016 r. Atos Medical Group jest własnością PAI Partners, przedsiębiorstwa typu private equity z siedzibą w Paryżu, zarządzającego dużą i zróżnicowaną grupą inwestorów skupionych w pięciu funduszach private equity, które zarządzają środkami wartymi ponad 7 mld euro pochodzącymi od swoich inwestorów.

 

Fundusz PAI Partners jest zaangażowany w ciągły rozwój Atos Medical Group i PAI Partners podziela nasze ambicje osiągnięcia szybkiego wzrostu naszego biznesu na naszych podstawowych rynkach oraz chce inwestować w naszą firmę w celu dalszego wzmacniania naszych wysiłków i rozwoju naszej organizacji.

 

Wierzymy, że PAI Partners ze swoim podejściem do  branży opieki zdrowotnej, możliwościami działania oraz globalną siecią jest dla nas idealnym partnerem, aby w pełni zrealizować nasze ambicje dotyczące strategi działania i wzrostu.

 

Przedstawicielami funduszu PAI Partners w zarządzie spółki są: Ragnar Hellenius, przewodniczący (udziałowiec), Frédéric Stévenin (udziałowiec), Andreas Kumeth (osoba zarządzająca) i Carl Settergren (osoba zarządzająca).