Szukaj
close

Witamy w firmie Atos Medical

Proszę wybrać swój kraj

Polska
Europe
Belgique (Français)
België (Nederlands)
Danmark
Deutschland
España
France
Italia
Nederland
Norge
Polska
Portugal
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Suomi
Sverige
UK (English)
Asia
中文(大中華)
日本語 (Japan)
Americas
Brazil
Canada (English)
Canada (French)
USA (English)
Oceania
Australia (English)
New Zealand (English)
Other
International
Potwierdź swój wybór
  • Twój kraj :Polska

Nasza kadra zarządzająca

Caroline Vagner Rosenstand

Dyrektor Generalny

Caroline Vagner Rosenstand dołączyła jako prezes Atos Medical na początku 2022 roku. Caroline pochodzi z firmy Coloplast A/S, gdzie w ciągu ostatnich siedmiu lat zajmowała kilka strategicznych i handlowych stanowisk kierowniczych. Wcześniej przez dziesięć lat pracowała w duńskiej firmie Axcel oraz firmie doradczej w zakresie zarządzania A.T. Kearney. Caroline posiada tytuł magistra ekonomii stosowanej i finansów uzyskany w Kopenhaskiej Szkole Biznesu. W wolnym czasie Caroline lubi spędzać czas z mężem i dwójką dzieci, a także oddawać się swojej pasji, którą jest jazda konna.

Egil Mølsted Madsen

Dyrektor finansowy

Od sierpnia 2019 roku kondycja finansowa firmy Atos Medical znajduje się pod czujnym okiem naszego dyrektora finansowego Egila Mølsteda Madsena. Zanim do nas trafił, pełnił funkcję Wiceprezesa Wykonawczego i Dyrektora Finansowego w firmie MTH Højgård Koncernen oraz Dyrektora Finansowego w firmie Dako Denmark. Ma tytuł magistra finansów uzyskany na wydziale ekonomii i audytu biznesowego w Kopenhaskiej Szkole Biznesu. Jest także dyplomowanym biegłym rewidentem. Kiedy nie analizuje ksiąg, dba o kondycję, pływając, biegając lub jeżdżąc na rowerze. Lubi też gotować i podróżować z rodziną.

Christian Zischek

Starszy Wiceprezes na region Europy Środkowej

Europa Środkowa jest kluczowym obszarem dla firmy Atos Medical, a działaniami w tym regionie skutecznie zarządza Christian Zischek, Starszy Wiceprezes na region Europy Środkowej. Przed podjęciem pracy w firmie Atos Medical w 2019 roku Christian był współzałożycielem firmy Fidelio Healthcare Partners GmbH and Co KG. Wcześniej przepracował 5 lat w firmie Aenova Holding GmbH, najpierw na stanowisku Wiceprezesa ds. rozwoju korporacyjnego, a następnie jako Dyrektor Generalny oddziału w USA. Christian ukończył studia lekarskie na Uniwersytecie Ludwika i Maksymiliana (Monachium) oraz Harvardzie (Boston), ma także tytuł MBA uzyskany w INSEAD. Christian mieszka w Monachium z żoną i trójką dzieci — rodzina wspólnie uprawia narciarstwo zjazdowe i piesze wędrówki. Inna życiowa pasja Christiana to gra na skrzypcach i fortepianie.

Jens-Peder Wenzel Pedersen

Starszy Wiceprezes ds. Komercjalizacji

Pełniąc rolę starszego wiceprezesa ds. komercjalizacji i zaangażowania klientów. Jens-Peder, lub w skrócie JP, w pełni koncentruje się na naszym rozwoju. Wzroście dobrego samopoczucia i jakości życia naszych pacjentów w oparciu o dowody, edukację i innowacyjne produkty w połączeniu z naciskiem na realizację i wdrażanie w łańcuchu wartości. JP dołączył do Atos Medical w 2020 roku i wnosi ze sobą prawie 20-letnie doświadczenie w farmacji z Novo Nordisk A/S, gdzie pełnił wiele ról zarówno w centrali, jak i za granicą. Wśród wielu sukcesów było wprowadzenie  5 głównych produktów na rynek  globalny i bezpośrednio na rynkach lokalnych, a także przeprowadził produkty przez fazę 3 i zatwierdzenie przez organy regulacyjne. JP posiada tytuł magistra ekonomii (Cand.Polit) uzyskany na Uniwersytecie w Kopenhadze.

W wolnym czasie JP lubi piłkę nożną, jazdę na nartach, dobrą książkę i jest miłośnikiem jedzenia i wina, kiedy nie odkrywa świata podróżując z żoną i dwójką dorosłych dzieci.

Martin Richardson

Starszy Wiceprezes ds. operacji i jakości  

Firma Atos Medical szczyci się oferowaniem produktów wysokiej jakości, a Martin Richardson od października 2017 roku zapewnia, byśmy w dalszym ciągu dotrzymywali obietnic. Zanim objął stanowisko Starszego Wiceprezesa ds. operacji i jakości w firmie Atos, przez ponad 5 lat pracował w firmie Baxter International Inc. na wyższych stanowiskach kierowniczych. Przed rozpoczęciem kariery zawodowej Martin uzyskał tytuł magistra inżynierii lądowej oraz licencjata w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem na Uniwersytecie w Lund. Poza pracą Martin lubi spędzać czas z rodziną oraz uprawiać sport, między innymi bieganie i narciarstwo zjazdowe.

Dorthe Rønnau

Starsza Wiceprezes ds. kadr i komunikacji

Przed podjęciem pracy w firmie Atos Medical w 2016 roku Dorthe Rønnau zajmowała kierownicze stanowiska w dziale kadr w duńskich firmach ISS Facility Services i Coloplast. Dziś jest naszym pełnym pasji i zaangażowania Starszym Wiceprezesem ds. kadr i komunikacji. Dorthe ma tytuł licencjata uzyskany w Kopenhaskiej Wyższej Szkole Technicznej. Kiedy nie zajmuje się przemyślanym kształtowaniem kultury naszej firmy i wdrażaniem naszych wartości, lubi spędzać czas z mężem i dwiema dorosłymi córkami. Jej życiowe pasje to dobre jedzenie i podróże, zwłaszcza w Alpy.

Christian Skak Olufsen

Wiceprezes, Główny Radca Prawny, Dział prawny i zgodności z przepisami

Kwestie prawne i dotyczące zachowania zgodności z przepisami w firmie Atos Medical spoczywają w bardzo kompetentnych rękach Christiana Skak Olufsena. Christian uzyskał tytuł magistra prawa na Uniwersytecie w Kopenhadze, a zanim dołączył do firmy Atos Medical w 2016 roku, przez dziesięć lat pracował w firmie Novo Nordisk, a następnie jako niezależny doradca. Kiedy nie jest zajęty utrzymywaniem firmy Atos na właściwym kursie, relaksuje się w towarzystwie żony, trójki dzieci i wnuka. Inną pasją Christiana (poza prawem) jest waltornia — z wielkim zaangażowaniem gra w jednej z kopenhaskich orkiestr społecznych.

Karen Volz

Dyrektor Zarządzający, USA

Karen dołączyła do Atos jako dyrektor finansowy na Amerykę Północną we wrześniu 2019 roku.

Przed dołączeniem do Atos Karen zajmowała kierownicze stanowiska w obszarze finansów, operacji i łańcucha dostaw w firmie Unilever (dobra konsumpcyjne) oraz Rockwell Automation (automatyzacja przemysłowa). Miała szczęście dołączyć do obu firm po przyejęciu nowego działu i była ściśle zaangażowana w ich rozwój i zarządzanie zmianami. Karen posiada tytuł Licencjata z Administracji Biznesowej  z Uniwesytetu z Wisconsin.

Obecnie, oprócz zarządzania zmianą, pasjonuje się kierowaniem zespołami o różnych funkcjach w celu osiągania wyników biznesowych i poprawy obsługi klienta.

Najbardziej lubi spędzać czas z mężem i dwójką dorosłych dzieci. Podróże, piesze wędrówki i gotowanie to czas spędzony z rodziną.

Pascale Chapuis

Starsza Wiceprezes na region Europy Północnej i Południowej

Przed podjęciem pracy w firmie Atos Medical w 2018 roku Pascale Chapuis zajmowała różne stanowiska w kilku sektorach branży medycznej. Przez 8 lat pracowała w firmie Johnson and Johnson we franczyzowym dziale zajmującym się cukrzycą jako Dyrektor Zarządzająca francuskiej filii, a wcześniej jako Dyrektor ds. marketingu na region Francji i krajów Beneluksu. Wcześniej przez 15 lat pracowała w firmie Roche Pharma, gdzie zajmowała różne stanowiska w działach marketingu, sprzedaży i analiz biznesowych na rynkach cukrzycy, reumatologii i otyłości. Pascale jest absolwentką Paryskiej Szkoły Biznesu IDRAC i ma tytuł magistra marketingu w branży medycznej Uniwersytetu Medycznego w Paryżu. Pascale należy do sieci przedsiębiorców (CJD Paris), w ramach której udostępnia i omawia wspólne wartości, informacje na temat korzyści płynących z kapitału ludzkiego, sposoby prowadzenia zrównoważonej działalności biznesowej oraz metody wspólnego kształtowania przyszłości firm. Lubi spędzać wolny czas z mężem i trójką dzieci, jeździć na nartach i żeglować.

Sune Schmoelker

Starszy Wiceprezes ds. rynków wschodzących

W 2016 roku Sune Schmoelker rozpoczął pracę w firmie Atos Medical jako Dyrektor Zarządzający ds. rynków wschodzących, a po 5 latach spędzonych w regionie Azji i Pacyfiku wrócił do Skandynawii. W 2019 roku otrzymał awans i jest dziś naszym Starszym Wiceprezesem ds. nowych rynków, gdzie stale poszukuje nowych możliwości rozwoju. Sune uzyskał tytuł magistra w Kopenhaskiej Szkole Biznesu. Pierwszą pracę podjął w The Boston Consulting Group, a następnie dołączył do Chr. Hansen. Kiedy nie podróżuje po najważniejszych rynkach w regionie, z wielkim zaangażowaniem opiekuje się swoimi bliźniakami i gra w tenisa z przyjaciółmi.