Szukaj
close

Witamy w firmie Atos Medical

Proszę wybrać swój kraj

Polska
Europe
Belgique (Français)
België (Nederlands)
Danmark
Deutschland
España
France
Italia
Nederland
Norge
Polska
Portugal
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Suomi
Sverige
UK (English)
Asia
中文(大中華)
日本語 (Japan)
Americas
Brazil
Canada (English)
Canada (French)
USA (English)
Oceania
Australia (English)
New Zealand (English)
Other
International
Potwierdź swój wybór
  • Twój kraj :Polska

Nasze kluczowe stanowiska

W naszej firmie jest wiele stanowisk kluczowych dla naszego sukcesu jako organizacji. Poniżej przedstawiamy 3 najważniejsze z nich dzięki, którym mamy możliwość realizacji celu, jakim jest poprawa jakości życia osób oddychających przez stomę.

Obsługa Klienta Indywidualnego (ang. Direct to Customer, DtC)

Zespoły DTC, czyli zespoły ds. obsługi klienta, to najważniejszy element odróżniający nas od innych firm w branży. Dzięki nim możemy ułatwiać życie pacjentom ze stomą szyjną, zapewniając im spersonalizowaną opiekę. Nasi pracownicy bezpośrednio współpracują z klientami, omawiając produkty i pomagając im czerpać jak najwięcej korzyści z tych i innych usług.

 

 

„Możliwość pomagania ludziom w bardzo trudnym czasie w ich życiu sprawia,
że praca w firmie Atos Medical daje wyjątkową satysfakcję”

 

– Storm, Doradca klienta, USA

Operatorzy Maszyn

Nasi operatorzy są kluczowymi osobami w procesie wytwarzania wysokiej jakości produktów firmy Atos Medical. Każdy produkt przechodzi przez różne etapy, a nasi wyspecjalizowani operatorzy dbają o przestrzeganie wielu ścisłych procedur, aby zapewnić klientom produkty o najwyższej jakości na rynku. Ponadto dzięki ich wiedzy i doświadczeniu oraz ścisłej współpracy z działami badawczo-rozwojowymi możemy realizować projekty mające na celu wprowadzenie innowacji.

 

„Praca z produktami, których ludzie naprawdę potrzebują,
jest bardzo inspirująca! Naprawdę lubię swoją pracę i wszystkich współpracownikówy.”

 

– Biséra, Operator, Szwecja

Zespół Sprzedaży

Nasi Przedstawiciele Handlowi odgrywają kluczową rolę w stałych sukcesach firmy Atos Medical na wszystkich rynkach, na których działamy. Zespoły te nie tylko zarządzają naszymi relacjami z najważniejszymi lekarzami i szpitalami, ale także systematycznie kontaktują się z naszymi klientami w swoim regionie.

 

„Im więcej doradzam lekarzom, opiekunom i użytkownikom, słucham ich i kontaktuję się z nimi, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że moja praca poprawia jakość życia innych ludzi. Czuję, że osiągam swoje cele poprzez poprawę zdrowia naszych użytkowników, a to inspiruje i motywuje mnie do dalszego działania.”

 

– Selena, Przedstawicielka Handlowa, Francja

Poznaj naszych pracowników i dowiedz się, dlaczego lubią pracę w firmie Atos Medical:

„Zawsze zdumiewa mnie, w jak dużym stopniu wykorzystujemy swoje pomysły, umiejętności i doświadczenia w obrębie zespołów i pomiędzy nimi. To niesamowicie satysfakcjonujące środowisko pracy.”

 

Nataniel, Projektant, Szwecja

Codziennie inspiruje mnie ludzie, którzy przeszli zabieg larygektomii — widok łez w oczach córki, kiedy jej ojciec dzięki naszym produktom może ponownie przemówić, czy ulgi na twarzy opiekunki, gdy zdaje sobie sprawę, że nie jest w tym wszystkim sama.” 

 

Karen, kierownik ds. wydarzeń i komunikacji marketingowej, USA 

„Niezależnie od tego, czy chodzi o produkcję nowych maszyn, spotkania z operatorami urządzeń w celu rozwiązywania problemów, czy też o konserwację obecnie używanego wyposażenia, szeroki zakres technologii w firmie Atos Medical stwarza wiele wyzwań, które uważam za bardzo inspirujące i ciekawe.”

 

Alexander, Technik, Szwecja

Chcesz poznać wolne stanowiska w firmie Atos Medical?