Szukaj
close

Witamy w firmie Atos Medical

Proszę wybrać swój kraj

Polska
Europe
Belgique (Français)
België (Nederlands)
Danmark
Deutschland
España
France
Italia
Nederland
Norge
Polska
Portugal
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Suomi
Sverige
UK (English)
Asia
中文(大中華)
日本語 (Japan)
Americas
Brazil
Canada (English)
Canada (French)
USA (English)
Oceania
Australia (English)
New Zealand (English)
Other
International
Potwierdź swój wybór
  • Twój kraj :Polska

Nasza kultura

W Atos Medical dbamy o kulturę wysokiej wydajności zbudowaną z myślą o celu, dumie i zrównoważonym rozwoju. Wierzymy, że otwarte środowisko pracy, ambitne zakresy obowiązków i możliwości rozwoju zwiększają zaangażowanie pracowników.

Pasja dla naszych klientów

Jesteśmy bardzo dumni, że w naszej globalnej organizacji dysponujemy naprawdę zróżnicowanym zasobem talentów. W ramach tej różnorodności, większość naszych pracowników pozostaje w bliskim kontakcie z klientami w ramach swoich stanowisk — wszystkich łączy pragnienie ciągłej poprawy jakości życia, ludzi oddychających przez stomę.

Globalna współpraca

Zatrudnienie w firmie Atos Medical oznacza pracę w zróżnicowanej, globalnej organizacji otwierającej niesamowite możliwości. Chlubimy się niezwykłą kulturą opartą na wydajności i współpracy, w ramach której razem staramy się realizować coraz ambitniejsze cele: najwięcej osiągamy dzięki wspólnej pracy. Prawdziwie innowacyjne produkty tworzymy tylko wtedy, gdy wykorzystujemy wzajemnie swoje pomysły, umiejętności i doświadczenie w ramach zespołów i pomiędzy nimi.

Podnoszenie kompetencji

Jako dynamiczna organizacja zorientowana na wyniki oczekujemy, że nasi pracownicy będą się rozwijać i przejmować odpowiedzialność. Pracownicy firmy Atos mają często szerokie i zróżnicowane zakresy obowiązków i są zachęcani do wychodzenia poza bezpośredni obszar odpowiedzialności. Oznacza to, że mogą rozwijać umiejętności i wiedzę poprzez dodatkowe projekty i ambitne zadania.