Szukaj
close

Witamy w firmie Atos Medical

Proszę wybrać swój kraj

Polska
Europe
Belgique (Français)
België (Nederlands)
Danmark
Deutschland
España
France
Italia
Nederland
Norge
Polska
Portugal
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Suomi
Sverige
UK (English)
Asia
中文(大中華)
日本語 (Japan)
Americas
Brazil
Canada (English)
Canada (French)
USA (English)
Oceania
Australia (English)
New Zealand (English)
Other
International
Potwierdź swój wybór
  • Twój kraj :Polska

Życie w Atos Medical

Naszą siłą i kluczem do dalszych sukcesów są nasi pracownicy. Dzięki 1200 wykwalifikowanym i zaangażowanym pracownikom na całym świecie zapewniamy klientom największe korzyści, co przekłada się na sukces biznesowy.

Przedstawiamy Annikę - Kierownika i planistę produkcji

„Pracę w firmie Atos Medical rozpoczęłam we wrześniu 1999 roku na stanowisku operatora w dziale produkcji. W tamtych czasach wielkość produkcji była nieporównanie mniejsza niż obecnie, a większość zadań wykonywałam ręcznie.​W ciągu lat pracy w firmie Atos Medical zajmowałam różne stanowiska, a dziś jestem kierownikiem produkcji i nadzoruję nasze pomieszczenia, gdzie m.in. montujemy i kleimy protezy głosowe.  Na obecnym stanowisku odpowiadam za planowanie produkcji, dbając o terminowe dostawy do klientów i realizowanie właściwych priorytetów. Uwielbiam swoją pracę i wszystkich swoich współpracowników. Razem tworzymy fantastyczny zespół, który zawsze daje z siebie 110%, aby oferować klientom produkty najwyższej jakości. Firma Atos Medical jest moją drugą rodziną i wiele dla mnie znaczy”.

Annika Clementson
Atos Medical Hörby
Rozpoczęła pracę w Atos Medical: 1999
 

Przedstawiamy Rolanda - Dyrektora Centrum Obsługi Klienta

„Pracę w firmie Atos Medical Germany rozpocząłem w 2015 roku na moim pierwszym stanowisku kierowniczym, jako Regionalny Dyrektor Sprzedaży. Był to dla mnie bardzo ważny etap w karierze, w którym firma Atos Medical mnie wspierała. Po 3 i pół roku sukcesów w tej roli zaproponowano mi stanowisko Dyrektora Działu Marketingu, które objąłem w 2019 roku. Wkrótce potem firma powierzyła mi zadanie reorganizacji naszych wewnętrznych zespołów sprzedaży. Od tego czasu kieruję zmodernizowanym Centrum Obsługi Klienta z ośmioma Działami Obsługi Klienta, jak również kilkoma działami wparcia wchodzącymi w skład kadry kierowniczej w Niemczech. Firma Atos Medical odegrała znaczącą rolę w moim rozwoju osobistym i zawodowym — jestem wdzięczny za możliwość rozwijania się wraz z nią”.

Roland Doll
Centrala Atos Medical w Niemczech, Troisdorf 
Rozoczął pracę w  Atos Medical: 2015 

 

Przedstawiamy Rebeckę - Autorkę tekstów medycznych

„Pracę w firmie Atos Medical rozpoczęłam pod koniec 2017 roku jako kierownik projektu w Hörby (Szwecji), gdzie zajmowałam się tworzeniem nowych plastrów. Poznałam proces uzyskiwania zezwolenia na dopuszczenie wyrobów medycznych do obrotu i ogromną pracę, jaka się z nim wiąże. Kiedy w Hyllie w dziale medyczno-naukowym pojawiło się wolne stanowisko autora tekstów medycznych, był to dla mnie krok we właściwym kierunku. Teraz mogę dowiedzieć się jeszcze więcej oużytkownikach  naszych produktów i całej gamie produktów, wykorzystując przy tym swoją wiedzę naukową i dużo pisząc, co daje mi mnóstwo satysfakcji. Cieszę się, że mogę ciągle się uczyć i zdobywać nowe doświadczenia”.

Rebecka Grantinge  
Centrala Atos Medical w Szwecji, Hyllie  

Rozpoczęła pracę w Atos Medical: 2017 

Przedstawiamy Clementa - Kierownika Działu Analiz Konsumenckich

„Pracę w firmie Atos Medical we Francji rozpocząłem sześć lat temu jako Asystent ds. marketingu. Podobało mi się, ale czułem, że mam potencjał, by osiągnąć więcej, dlatego postanowiłem kandydować na stanowisko Kierownika Projektów. Była to praca pełna wyzwań, w której naprawdę wiele się nauczyłem. Poczułem, że jestem gotowy na objęcie stanowiska międzynarodowego i większą odpowiedzialność. Kiedy więc pojawiło się nowe stanowisko Globalnego Analityka Biznesowego w centrali w Szwecji, nie wahałem się ani chwili. Obecnie kieruję globalnym zespołem ds. analiz konsumenckich i czuję się zaszczycony, że mogę pracować w firmie, która pozwala mi rozwijać się wraz z nią”.

Clement Begue  
Centrala Atos Medical w Szwecji, Hyllie  

Rozpoczął pracę w Atos Medical: 2012 

 

Poznaj historie naszych pracowników

W tym filmie Storm opowiada, jak wygląda typowy dzień na jego stanowisku w firmie Atos Medical. Poznaj jego inspirującą relację ze spotkania, gdy był świadkiem, jak klient odzyskuje głos!

Posłuchaj, dlaczego Yumi uważa, że firma Atos Medical to wyjątkowe miejsce pracy!