Szukaj
close

Witamy w firmie Atos Medical

Proszę wybrać swój kraj

Polska
Europe
Belgique (Français)
België (Nederlands)
Danmark
Deutschland
España
France
Italia
Nederland
Norge
Polska
Portugal
Schweiz (Deutsch)
Suisse (Français)
Suomi
Sverige
UK (English)
Asia
中文(大中華)
日本語 (Japan)
Americas
Brazil
Canada (English)
Canada (French)
USA (English)
Oceania
Australia (English)
New Zealand (English)
Other
International
Potwierdź swój wybór
  • Twój kraj :Polska

O nas

Naszą pasją jest ułatwianie życia osobom żyjącym z tracheostomą poprzez zapewnienie spersonalizowanej opieki i innowacyjnych rozwiązań. 

Od momentu wprowadzenie na rynek pierwszej protezy głosowej Provox® w roku 1990, firma Atos Medical stała się światowym liderem w zakresie opieki nad pacjętami po laryngektomii

Nasze zaangażowanie i specjalizacja w tej dziedzinie, pozwoliły nam dokładnie poznać potrzeby naszych klientów. Ta wiedza napędza nasze procesy innowacyjne. Jesteśmy dumni z ciągłego wprowadzania kolejnych rozwiązań dla naszych użytkowników.

Nasza kompleksowa oferta wyrobów dla laryngektomowanych obejmuje szerokie portfolio urządzeń Provox do rehabilitacji głosu i płuc. Szeroka gama wysokiej jakości produktów Provox  pozwala na dobór odpowiednich rozwiązań dla każdego użytkownika.

Atos Medical rozumie, że bycie liderem w dziedzinie rehabilitacji osób po laryngektomii to coś więcej niż tylko ciągły rozwój produktów. Integralną częścią naszej działalności jest wspieranie badań klinicznych oraz edukacja pracowników ochrony zdrowia i użytkowników. Nasze produkty są wzmiankowane w ponad 150 zweryfikowanych publikacjach naukowych. Każdego roku wspieramy i organizujemy setki konferencji oraz programów edukacyjnych.

Nasza historia

Firma Atos Medical została założona na południu Szwecji przez braci Gerta i Jana-Ove Perssonów.

Od czasu powstania firmy w 1986 roku umocniliśmy pozycję liderów w dziedzinie opieki nad pacjentami z tracheostomą, zajmując wiodącą pozycję na świecie w dziedzinie opieki nad pacjentami po laryngektomii.

Utrzymanie się w czołówce wymaga dalszego opracowywania najwyższej jakości ​produktów w oparciu o badania kliniczne i spostrzeżenia klientów, a także dbania o klienta poprzez edukowanie zarówno specjalistów, jak i pacjentów. Stanowi to integralną część naszej działalności.

Jesteśmy dumni z naszej historii i naszych dokonań. Będziemy nadal wsłuchiwać się w potrzeby naszych użytkowników i oferować im najlepsze produkty, usługi i edukację w zakresie opieki i pielęgnacji osób laryngektomowanych.