Szukaj
Nasze zaangażowanie

Firma Atos Medical oferuje rozwiązania i technologie dla osób, którzy oddychają przez stomię, oparte na wieloletnim doświadczeniu oraz dogłębnym zrozumieniu potrzeb użytkowników naszych produktów.

Nasz głos – nasze podstawowe wartości

Nasz głos opisuje wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy:

 

Słuchamy

W Atos jesteśmy otwarci i ciekawi. Staramy się aktywnie uczyć od siebie nawzajem i naszych użytkowników. Używamy doświadczenia, które nabywamy, aby wzajemnie się motywować do ciągłego doskonalenia się.

Koncentrujemy się

W firmie Atos jesteśmy prawdziwymi ekspertami w naszej dziedzinie. Koncentrujemy się na tym, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy. Nasze wybory są jasne i przejrzyste i pomagają nam realizować nasze ambicje.

Angażujemy się

W firmie Atos utrzymujemy relacje z naszymi interesariuszami i angażujemy ich w nasze działania. Wspieramy i pomagamy użytkownikom naszych produktów każdego dnia. Szacunek i uczciwość są podstawą wszystkiego, co robimy.

Inspirujemy

W Atos pracujemy z pasją i poświęceniem. Mamy ambitne cele i wyznaczamy sobie najwyższe standardy postępowania. Chcemy oferować atrakcyjny obraz przyszłości, który motywuje innych do działania.