Szukaj
Akcjonariat

Od 2016 r. Atos Medical Group jest własnością PAI Partners, przedsiębiorstwa typu private equity z siedzibą w Paryżu, zarządzającego dużą i zróżnicowaną grupą inwestorów skupionych w pięciu funduszach private equity, które zarządzają środkami wartymi ponad 7 mld euro pochodzącymi od swoich inwestorów.

 

Fundusz PAI Partners jest zaangażowany w ciągły rozwój Atos Medical Group i PAI Partners podziela nasze ambicje osiągnięcia szybkiego wzrostu naszego biznesu na naszych podstawowych rynkach oraz chce inwestować w naszą firmę w celu dalszego wzmacniania naszych wysiłków i rozwoju naszej organizacji.

 

Wierzymy, że PAI Partners ze swoim podejściem do  branży opieki zdrowotnej, możliwościami działania oraz globalną siecią jest dla nas idealnym partnerem, aby w pełni zrealizować nasze ambicje dotyczące strategi działania i wzrostu.

 

Przedstawicielami funduszu PAI Partners w zarządzie spółki są: Ragnar Hellenius, przewodniczący (udziałowiec), Frédéric Stévenin (udziałowiec), Andreas Kumeth (osoba zarządzająca) i Carl Settergren (osoba zarządzająca).